Reklama
Reklama

Adidas - gazetki promocyjne Warszawa(mazowieckie pow. Warszawa)

Ocena sieci
Najbliższe sklepy sieci Adidas
Sklepy sieci Adidas w innych miastach
Reklama
O sieci Adidas

Adidas to bardzo popularna i lubiana marka odzieży, obuwia i akcesoriów sportowych. Historia firmy rozpoczęła się w Niemczech w roku 1924. Założycielami firmy byli bracia Adolf i Rudolf Dassler. Początkowo w firmie produkowano wyłącznie obuwie. W roku 1967 rozpoczęto produkcje odzieży oraz artykułów sportowych. Trzy lata później firma tworzy pierwszą piłkę futbolową dla FIFA World Cup.W ofercie firmy jest mnóstwo różnorodnych produktów. Klienci mogą kupić zarówno ubrania i buty zgodnie z aktualnie obowiązującymi trendami jak i te przeznaczone dla tych, którzy uprawianiem sportu zajmują się zawodowo.

Wysoka jakość oferowanych produktów oraz zgodność z najnowszymi trendami mody to znaki rozpoznawcze marki Adidas. Markę ceni wielu sportowców i celebrytów. Obecnie sklepy Adidas rozsiane są po wielu miastach na wszystkich kontynentach. Najnowsze kolekcje prezentowane są w butikach marki.

Z ofertą firmy można zapoznać się na stronie www. Produkty marki w obniżonej cenie można znaleźć w outlecie Adidas. To dobry sposób na zdecydowanie tańszy zakup bardzo dobrych jakościowo produktów, które nie bez powodu są tak popularne.

Reklama
Reklama
Reklama