Nav
kaufland
Kauflanddo końca 7 dni
leroy merlin
Leroy Merlindo końca 6 dni
ikea
IKEAdo końca 13 dni
action
Actiondo końca 20 dni
agata
Agata do końca 10 dni
aldi
AldiWażna za 7 dni
black red white
Black Red Whitedo końca 1 dzień
lidl
LidlOstatni dzień promocji!
tesco centra handlowe
Tesco Centra HandloweOstatni dzień promocji!
carrefour
Carrefourdo końca 3 dni
norauto
Norautodo końca 10 dni
pepco
PepcoOstatni dzień promocji!
dekoria
Dekoriado końca 10 dni
intermarche super
Intermarche Superdo końca 5 dni
Nav
Reklama
Reklama

Adidas - gazetki promocyjne Warszawa(mazowieckie pow. Warszawa)

Ocena sieci
Najbliższe sklepy sieci Adidas
Sklepy sieci Adidas w innych miastach
Reklama
O sieci Adidas

Adidas to bardzo popularna i lubiana marka odzieży, obuwia i akcesoriów sportowych. Historia firmy rozpoczęła się w Niemczech w roku 1924. Założycielami firmy byli bracia Adolf i Rudolf Dassler. Początkowo w firmie produkowano wyłącznie obuwie. W roku 1967 rozpoczęto produkcje odzieży oraz artykułów sportowych. Trzy lata później firma tworzy pierwszą piłkę futbolową dla FIFA World Cup.W ofercie firmy jest mnóstwo różnorodnych produktów. Klienci mogą kupić zarówno ubrania i buty zgodnie z aktualnie obowiązującymi trendami jak i te przeznaczone dla tych, którzy uprawianiem sportu zajmują się zawodowo.

Wysoka jakość oferowanych produktów oraz zgodność z najnowszymi trendami mody to znaki rozpoznawcze marki Adidas. Markę ceni wielu sportowców i celebrytów. Obecnie sklepy Adidas rozsiane są po wielu miastach na wszystkich kontynentach. Najnowsze kolekcje prezentowane są w butikach marki.

Z ofertą firmy można zapoznać się na stronie www. Produkty marki w obniżonej cenie można znaleźć w outlecie Adidas. To dobry sposób na zdecydowanie tańszy zakup bardzo dobrych jakościowo produktów, które nie bez powodu są tak popularne.

Reklama
Reklama
Reklama