Nav
lidl
LidlWażna od jutra
polomarket
POLOmarketdo końca 2 dni
kaufland
Kauflanddo końca 3 dni
action
Actiondo końca 2 dni
obi
OBIdo końca 9 dni
leroy merlin
Leroy Merlindo końca 9 dni
aldi
AldiWażna za 8 dni
barbora
Barborado końca 1 dzień
dekoria
Dekoriado końca 75 dni
intermarche super
Intermarche Superdo końca 1 dzień
agata
Agata do końca 13 dni
pepco
Pepcodo końca 3 dni
blu
BLUdo końca 14 dni
greenpoint
Greenpointdo końca 11 dni
Nav
Reklama
Reklama

Adidas - gazetki promocyjne Warszawa(mazowieckie pow. Warszawa)

Ocena sieci
Najbliższe sklepy sieci Adidas
Sklepy sieci Adidas w innych miastach
Reklama
O sieci Adidas

Adidas to bardzo popularna i lubiana marka odzieży, obuwia i akcesoriów sportowych. Historia firmy rozpoczęła się w Niemczech w roku 1924. Założycielami firmy byli bracia Adolf i Rudolf Dassler. Początkowo w firmie produkowano wyłącznie obuwie. W roku 1967 rozpoczęto produkcje odzieży oraz artykułów sportowych. Trzy lata później firma tworzy pierwszą piłkę futbolową dla FIFA World Cup.W ofercie firmy jest mnóstwo różnorodnych produktów. Klienci mogą kupić zarówno ubrania i buty zgodnie z aktualnie obowiązującymi trendami jak i te przeznaczone dla tych, którzy uprawianiem sportu zajmują się zawodowo.

Wysoka jakość oferowanych produktów oraz zgodność z najnowszymi trendami mody to znaki rozpoznawcze marki Adidas. Markę ceni wielu sportowców i celebrytów. Obecnie sklepy Adidas rozsiane są po wielu miastach na wszystkich kontynentach. Najnowsze kolekcje prezentowane są w butikach marki.

Z ofertą firmy można zapoznać się na stronie www. Produkty marki w obniżonej cenie można znaleźć w outlecie Adidas. To dobry sposób na zdecydowanie tańszy zakup bardzo dobrych jakościowo produktów, które nie bez powodu są tak popularne.

Reklama
Reklama
Reklama